Maszynka do mięsa PRL vintage, made in poland, 10, idealny stan (Sprzedana)

180,00 

 

Maszynka znaleziona ostatnio przez  Stukacza i odświeżona pięknie. Ma oko do fajnych i klimatycznych drobiazgów. Tym razem drobiazg nie jest mały i nie jest lekki. Żeliwna maszynka z napisem made in poland, jest w stanie idealnym pomimo dziesiątek lat na “karku”. Maszynka ma wartość kolekcjonerską i użytkową. Można jej używać do mielenia mięsa, warzyw, wyrabiania ciast. Na rączce sygnatura “made in poland”.

Grubość mielenia 10. Maszynka składa  się ze ślimacznicy, która wprawiona w ruch korbką, przesuwa mięso w kierunku obracających się noży rozdrabniających, a następnie mięso jest przeciskane przez tarcze z niewielkimi otworkami o ostrych krawędziach. Maszynka jest po odświeżeniu i jest w pełni sprawna.

 

Maszynka do mięsa PRL, made in poland,  dla Ciebie?

Jeżeli lubisz stare przedmioty. Chcesz zaimponować Twoim gościom drobiazgiem w stylu vintage. Szukasz śmiesznego  prezentu. Maszynka może posłużyć jako wystrój w kuchni lub przedmiot użytkowy. Można jej używać do mielenia mięsa, warzyw, ciast.

 

Brak w magazynie

Opis

Maszynka do mięsa PRL vintage, made in poland, stan idealny

 

Maszynka znaleziona ostatnio przez  Stukacza i pięknie odświeżona. Ma oko do fajnych i klimatycznych drobiazgów. Tym razem drobiazg nie jest mały i nie jest lekki. Żeliwna maszynka z napisem made in poland, jest w stanie idealnym pomimo dziesiątek lat na żeliwie.

 

Maszynka ma wartość kolekcjonerską i użytkową. Można jej używać do mielenia mięsa, warzyw, wyrobu ciast. Na rączce sygnatura “made in poland”. Grubość mielenia 10. Maszynka jest po odświeżeniu i jest w pełni sprawna.

 

Maszynka do mięsa PRL składa  się ze ślimacznicy, która wprawiona w ruch korbką, przesuwa mięso w kierunku obracających się noży rozdrabniających, a następnie mięso jest przeciskane przez tarcze z niewielkimi otworkami o ostrych krawędziach.

 

Tutaj możesz przeczytać dodatkowo na temat PRL na fajnym blogu.

A tutaj instrukcja jak naostrzyć nożyk i sitko jeżeli się stępi.

 

Maszynka do mięsa PRL, made in poland,  dla Ciebie?

Jeżeli lubisz stare przedmioty. Chcesz zaimponować Twoim gościom drobiazgiem w stylu vintage. Szukasz śmiesznego  prezentu. Maszynka może posłużyć jako wystrój w kuchni lub przedmiot użytkowy.

 

Informacje dodatkowe

Waga 1,5 kg

1 opinia dla Maszynka do mięsa PRL vintage, made in poland, 10, idealny stan (Sprzedana)

  1. Domownik

    Maszynka jest po piaskowaniu i w świetnym stanie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.