Demony i demonice, czyli sesja portretowa

Jesteśmy po pierwszej sesji portretowej i jej  rezultaty są już dostępne na naszej stronie. Na pierwszy ogień poszły Latawica i Strzyga. Były w okolicy a efekt jest na tyle fajny, że ustawiła się już kolejka chętnych na uwiecznienie w grafice. Kolejne oswojone demony na stronie już wkrótce.

Latawica, nasz demon powietrza, była zadowolona  po sesji. Stwierdziła, że wygląda wystarczająco niewinnie, żeby nie być posądzaną o bałamucenie.  Nie mieliśmy w tym względzie jednomyślności… Jak mówi, jest to jeden z jej ulubionych portretów.  Cytuję jej reakcję “Ale Latawica jestem!” 

Latawica jestem | Znalezione Na Strychu | Mitologia Słowiańska z przymrużeniem oka | Demony i demonice

Nasza zaprzyjaźniona Strzyga również była zadowolona z efektu.  Prawda jest taka, że jej charakter jest trudny i dla natchnionych pisarzy i twórców gier staje się łakomym kąskiem. Jest zwykle w tych wydaniach mroczna, brzydka i drapieżna. No chociażby Sapkowski albo CD Projekt z grą Wiedźmin. 

Ten portret, jak twierdzi, oddaje jej arystokratyczne pochodzenie. Podobało jej się to, że zachowany został również realizm jej postaci i to, że nie jest jeszcze w pełni ludzka. Strzyga ma pełną akceptację siebie. Możemy uczyć się od niej wszyscy.

Księżniczka Strzyga | Znalezione Na Strychu | Mitologia Słowiańska z przymrużeniem oka

Nasi autorzy portretów pracują nad kolejnymi z kolejki. Wkrótce pokażemy efekty ich pracy. 

Latawicę uchwyciła w locie Martyna. Tutaj znajdziecie więcej jej prac.

Strzygę oddał w jej nobliwej pozie Mateusz. Tutaj znajdziecie więcej jego prac.

Demony i demonice są oswojone. Żyje się z nimi łatwiej i przyjemniej. 

Więcej…